Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Opatrovnictví maminky

24.8.2011 | Ladislav51

Dobrý den,potřeboval bych poradit.Moje maminka(86let) je nemocná nemůže chodit a je zároveň léčena na psychiatrii má těžkou formu demence je dezorientována není schopna vnímat dosah jednání neumí se ani podepsat.Dle soc. pracovnice já jako syn bych měl požádat o opatrovnictví.Kde požádat je nějaký tiskopis jak to napsat a jaké dokumenty jsou zapotřebí.Zajímalo by mně co takové opatrovnictví obnáší.
Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Ladislav51

Podívejte se na podobný dotaz a odpověď pro paní Alenu z 24.8. Případně vyhledejte v našem vyhledavači "opatrovnictví".


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: