Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


opatrovnictví -alzheimerova choroba

21.4.2016 | Ludmila

Dobrý den,
jsem opatrovníkem manžela, který trpí 9. rokem alzheimerovou chorobou. Jak se řeší opatrovnictví až bude umístěn v domově seniorů, kde o takové klienty pečují?
Děkuji Ludmila

Pokud chcete byl nadále opatrovnicí i při umístění domově pro seniory, pak si nic nemění. Pokud nechcete, požádáte soud o stanovení nového. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: