Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


opatrovnictví

9.3.2011 | hana souckova

prosím,jak napsat žádost o opatrovnictvi těžce nemocne ochrnute matky?dekuji

Není mi zcela jasné, nad čím uvažujete. Zda o omezení způsobilosti k právním úkonům a následného stanovení opatrovníka - v případě vážné progredující duševní choroby. Což ochrnutí není. Než napíšete podrobněji, co potřebujete, bylo by vhodné přečist si otázky v poradně a odpovědi na ně. Aspoň od 1.3. do 9.3


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: