Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


opatrovnictví

1.4.2011 | Ludvík

dobrý den mám dotaz na opatrovnictví můj otec je duševně nemocný a už přišel rozsudek že je zbaven způsobilosti k právním ůkonům.já ho zastupoval jako opatrovním a nevím co mám dále dělat abych mohl za něj vybírat důchod,nebo poštu,pry davá soud nějakou kartičku ,o opatrovnictví .tak se chci zeptat co mám dáledělat abych tu kartičku získal,jestly mi ji na soudě vystaví nebo pošlou poštou nebo všude se prokazovat tím rozsudkem?děkuji předem za odpověď

Zkuste se domluvit s vyšším soudním úřednikem z opatrovnického soudu o dalším postupu, počkejte nejdřív, než rozsudek nabude právní moci.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: