Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


opatrovnictví

8.6.2021 | Ludmila Komárová

Dobrý den, starám se o svého 60ti letého strýce, který je alkoholik a má demenci. Psachiatričkou mi bylo doporučeno požádat o opatrovnictví a mám si na internetu stáhnout formuláře na vyplnění, vyplnit a odnést na opatrovnický soud v Plzni, ale já ty formuláře nemohu najít a dostala jsem se až sem, nemůžete mi poradit nebo eventuelně poslat kontakt, kde bych si je mohla vyzvednout nebo koho kontaktovat za tímto ůčelem? Moc děkuji.

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!!! Dotazy tudíž nebudou zodpovězeny, je zbytečné jejich vkládání. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: