Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


opatrovnictví

29.12.2020 | Hana Strnadová

Dobrý den, pečuji ve své domácnosti o svoji matku - skoro 97 let. Cca 3 roky se rozvíjejí stále intenzivněší změny psychiky. Ráda bych, aby mohla být mamka dále doma, ale nevím, co bude dál. Bylo mi soc. pracovnicí doporučeno, abych si vybavila statut opatrovníka. Nastávají různé situace, kdy je nutné něco převzít, či podepsat... Prosím o radu jak mám i s ohledem na současnou situaci postupovat. Vyšetření od neurologa mám. Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem Hana Strnadová

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!!!


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: