Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


opatrovnictví

7.10.2018 | Klára Kafková

Dobrý den, zajímá mě, jak požádat o opatrovnictví pro seniora, který vzhledem ke svému zdr. stavu není schopen se podepisovat na různých dokumentech (PnP, žádost o umístění do zaříní a pod.)? Nejedná se tedy o žádné formy demence ani duševní onemocnění. A jaké náležitosti musí tato žádost obsahovat?

Obrátíte se na opatrovnický soud dle trvalého bydliště seniora. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: