Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


opatrovnictvi

7.4.2018 | alena

Dobry den mam 2roky matku po mozkove mrtvici ve veku 77 let chodici,ale nemyslici, a otce ve stejne domacnosti po 2 infarktech ve veku 82 let,spatne se pohybujiciho. Potrebuji se o ne starat ,ale nemam stejne bydliste a potrebuji znat za jakych podminek to jde ,ja k y& se da uplatnit .dekuji W

Není z vašeho dotazu jasné, co vlastně chcete svým rodičům zajistit. Zda se chcete sama starat a přestěhovat se k nim, či zajistit pomoc. Konzultuje zdravotně sociální odbor v místě trvalého bydliště rodičů. (T.T.)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: