Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


opatrovnictvi

29.12.2016 | Neubauer Otakar

Manželka ma Alzheimera jsme 70 ti leti manzle pecuji o ni cele dny nemohu ji nechat doma samotnou nemohu nikam ani do práce do ústavu ji dat nechci jsou nějaké sociální příspěvky pro pečovatele ,opatrovniky dekuji za informaci Neubauer Otakar Frydlant 46401 tel 721940839

Podívejte se ne termín "příspěvek na péči", na našem webu najdete řadu odkazů na problematiku, včetně denního umístění např:
http://www.prispevek-na-peci.cz
http://www.alzheimer.cz/databaze-sluzeb/?orderBy=label&orderDir=2


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: