Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


opatrovnictví

19.11.2013 | Tereza Kociánová

Dobrý den, je mi 18 let a mám skoro 80ti letou prababičku. Bydlí v domku se synem a jeho manželkou. Prababička na tom není zdravotně nejlíp, mám problémy s končetinami, daleko nedojde,pro nákup už vůbec ne, a v zimě nebude moct vyjít ani ven bez pomoci. Začíná i pomalu zapomínat. V domě má pro sebe jednu místnost.. její syn na tom je také hodně špatně, takže by se o ni neměl kdo postarat. Takže se chci zeptat, jestli mám nárok, zažádat si o opatrovnictví, děkuji za odpověď.

Přečtěte si prosím odpověď na dotaz z 2.8.2013, jedná se o identický problém. tt


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: