Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Opatrovnictví

21.10.2010 | Katka

Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o radu. Babička má 83 let a má druhý stupeň bezmocnosti. V poslední době je oslabená a bez pomoci dojde max. na wc. V žádném případě bych ji nedala někam do domova apod.,ale chtěla bych si na ni vyřídit opatrovnictví a zůstat tak doma a starat se o ni. Molha by jste mi prosím poradit, jak mám postupovat? Vůbec si nevím rady. Předem děkuji za pomoc.

Není mi jasné, co vlastně potřebujete. Podívejte se podobné dotazy, které vyhovují vašemu zadání a odpovědi na ně, až poté se znovu zeptejte.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: