Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


opatrování nemohoucí tchýně

19.9.2012 | Janoušková

Dobrý den , chtěla bych se zeptat , jestli bych dostávala nějaký příspěvek na opatrování babičky , nemůže chodit , sama se neumyje , neohřeje si jídlo na záchod to má kousek , tak tam dojde pomocí dvou holí . Je mi 52 let , jsem na úřadu práce , nemohu sehnat práci a slyšela jsem , že něco takového existuje . Předem moc děkuji za odpoveď , jsem z Brna děkuji Janoušková .

Přečtěte si prosím "Příspěvek na péči" a odpovědi na podobně kladené otázky.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: