Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Opatrování cizího člověka

11.1.2011 | Petr

Dobrý den, chci se Vás zeptat, kam se mám obrátit, když chci opatrovat cizího člověka (agentura, firma apod); když chci dělat opatrovníka. Lokalita: Brno. Děkuji za odpověď.

Není mi jasné zda chcete se fyzicky starat, pečovat o nerodinného příslušníka. V tom případě si můžete dát inzerát, nechat se například zaměstnat v ústavech sociální péče jako pečující - máte-li splněny vyžadované požadavky nebo v rodině


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: