Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Omluva pro úřad práce

16.7.2012 | Nikolas

Dobrý den,
moje máma má rakovinu a navíc demenci. Chemoterapie ji poškodila srdce, takže má značné zdravotní problémy. V pátek jsem ji vezl do nemocnice, na další chemoterapii. V den další chemoterapie jsem měl jít na úřad práce .Protože se její zdravotní stav zhoršil a ona sotva vyjde do schodů, jel jsem s ní. Mohl jsem zařídit někoho cizího, ale srdce mi nedalo. Jenže na úřadu práce toto nepovažují za závažný důvod pro který jsem se nemohl dostavit. Přijde mi to nelidské. Nevím co si počít, pokud mě vyřadí, skončím s dětmi na ulici. Jsem samoživitel dvou malých dětí a podpora je jediným příjmem.Děkuji

Vše je o komunikaci, ve vašem případě s úřadem práce, např. omlouvat se předem telefonicky, což jste asi neudělal. Svůj důvod v daném případě napsat písemně - klidně, smířlivě, věcně. Pak se uvidí.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: