Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Omezování svobody

16.12.2010 | Michala

Dobrý den,mám kamarádku,která se vdala a bydlí i s manželem u jeho matky,takže tchýně a vychovává 10měsíčního syna.Problém je v tom,že je neustále tchýní hlídána a kontrolována,kam s malým jde,comu oblíká,dává na jídlo a mái zakazováno jezdit po návštěvách....Přijde Vám tohle normální?Chtěla by se odstěhovat,ale chlap nechce jelikož je to maminčin mazánek...

Váš dotaz svým obsahem nepatří do naší poradny, směřujte jej na babinet, či internetporadnu. Podívejte se o odstavec výše, komu je poradna a celý web určen.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: