Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


odlehčovací pobyt

12.10.2013 | Eva Pelcová

Dobrý den,
pečuji již pátým rokem o svojí maminku, nyní osmdesátiosmiletou, má demenci, po několika mrtvicích nechodí,velmi špatně slyší. Péče o ní je velmi fyzicky i psychicky náročná, nemám nikoho, kdo by mě zastoupil. Četla jsem o možnosti odlehčovacích pobytů pro tyto pacienty,tedy spíše pro odlehčení péče pro pečující, ale nemohu najít žádný v okolí, kde by přijali i ležícího pacienta, jsme z rakovnicka.
Můžete mi poradit, kam se obrátit?
Děkuji za odpověď

Přečtěte si odpověď pro Veroniku.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: