Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


NF Pokora

3.1.2017 | Jiřka

Dobrý den, jsme nadační fond, který pomáhá lidem s alzheimerovo chorobou. Snažíme se co nejvíce zpříjemnit trpícím lidem jejich onemocnění. Proto bych Vás ráda poprosila o možnou pomoct. Za finanční prostředky nakupujeme čističky vzduchu, které věnujeme do jednotlivých organizací pečujících o Alzheimer pacienty. Zároveň máme na stránkách blog o dané nemoci, preventivních potravinách, trénování paměti. Podívejte se na naše stránky a neváhejte se nás na cokoliv zeptat nebo jakkoliv finančně pomoci. www.nfpokora.cz

Můžete o svých aktivitách informovat na našich stránkách. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: