Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


nezvladám

24.3.2017 | Karolina

Dobrý den. chtěla bych zajem zmenit opatrovníka mám problemy nevycházíme spolu. chtěla bych po prosit jestly je nákej kontakt na nákýho znalce soudního chci změnit opatrovníka... prosím...vše dělam za zadý opatrovníka sem nesve pravnej člověk omezení je smlouva a peníze ... bojuju cítím se normalní člověk děkuji.

"nákej kontakt" a změnu musíte řešit soudně, zažádat na soud, který určil vašeho opatrovníka, vysvětlit, co se přihodilo. Bylo by vhodné, kdybyste sama měla představu, kdo by byl jako opatrovník/opatrovnice vhodný/á. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: