Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


nevym si rady

11.10.2014 | marie

dobry den staram se o manzela je upotan na luzko je po mozkove prihode ale dost se jeho zdravotni szav zhorsil zacal moc kourit nic ho nezajima je na me zli sprosty nenecha me odpocinout a ve dne to jeste snesu ale v noci je to hrozne nemuze spat a tak neda pokoj ani me uz jsem i premyslela ze si neco udelam ale nemam na to odvahu jinak uz by to bylo jsem uplne na dne.nikdo mi neporadi co mam delat
.

Vážena paní, nepíšete odkud jste, zda máte širší rodinu, kdo by vám mohl pomoci, ani jak dlouho stav trvá. Bylo by vhodné obrátit si na vašeho praktického lékaře, zda by byla vhodná například rehabilitace, či jiná pomoc Když se nebudete sama zjišťovat informace, spontánně vám nikdo neporadí.
P.S. název by měl být správně napsaný: nevím si rady (T.T.)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: