Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Nevím

2.12.2020 | Jana Čtveráková

Dobrý den
Potřebovala bych radu , mam 80 ti leteho tatinka, který trpí 5 let Parkinsonovou chorobou - v pokročile fázi . Již má velmi omezenou chůzi, přestává zvládat základní hygienu a péči o sebe.
Jsem zaměstnána , ale přestávám časopis e zvládat , doma mám 12 ti leta dvojčata.
Přemýšlím, že bych odešla z Prace ( i když se toho bojim) a pečovala o rodiče. Mamka své nemoce (2x prodelana rakovina , nemoc kyčlí ) a potřebují ulevit i ji.
PotřebujI ovšem , ale nějaky příjem - možné dosáhnout na nějakou dávku ? Vůbec nevím, kam a s čim se nekam obrátit.
Dekuji Jana Čtveráková

Stránky pečující už koncem ledna 2019 skončily.
dotazy tudíž nebudou zodpovězeny, je zbytečné jejich vkládání. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: