Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Nevidoucí babička

29.10.2004 | Honza

Pomáhám své nevidoucí babičce. Nemá moc peněz a tak taky dohlížím, jak a v čem by mohla ušetřit. Hodně poslouchá rádio, napadlo mě, musí platit rozhlasové poplatky?

Nápad je dobrý, vaše babička může být osvobozena od placení rozhlasových poplatků - pokud se jedná o osobu s úplnou nebo praktickou slepotou i když je částka velmi nízká (37 Kč/měs). Podívejte se na www.rozhlasovepoplatky.cz


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: