Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


neuznání dávek nemocenského pojištění

15.7.2013 | pavlína jelínková

dobrý den,poraďte prosím,starala jsem se od18.6-26-6.o tchýni ,která si zlomila nohu,měla jít do ldn a já si na ní vzala "§"na ošetřování člena domácnosti-přišlo mi zamítnutí s tím že tchýně nežije se mnou trvale ve společné domácnosti,a teda to že nemáme stejnou adresu a tchyně-82let tu byla nikoho nezajímá,jak dostat tento příspěvek-ošetřovné?děkuji jelínková

Odpověď je správná. Zkuste situaci probrat s vedoucí zdravotně sociálního odboru obecního úřadu, jaké možnosti máte na oněch 8 dní.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: