Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


neuropatie

3.1.2013 | Ifa

Dobrý den, prosím, napište, zda máte někdo zkušenost u starých ldí s polyneuropatií. Moje 82.letá maminka jí trpí. Měla mozkovou mrtvici, ale dostala se z velmi dobře. Dostává velmi silné léky, ale nepomáhájí. Je z nich zpocená, má z nich bušení srdce... prosím, poradte nějakého specialistu na tento problém, přistoupíme i na přírodní léčbu.
Děkuji. Ifa

Z vašeho dotazu není jasná příčina polyneropatie vaší maminky a která oblast je vlastně postižena a co ji nejvíc obtěžuje. Nejdřív je třeba pokusit se řešit základní onemocnění, nejčastěji se jedná o cukrovku. Kromě léků je doporučovaná podpůrná léčba - magnetoterapie, mírnící příznaky a přínosem může být rehabilitace, ovšem dle typu postižení. Především je potřeba postižení probrat s ošetřujícím lékařem


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: