Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


neteř

11.6.2004 | tana

Dobrý den. Moje sestra našla u své dceři (14 let) vlastnoručně psanou sadisticko-sexuální "povídku", jak se svou spolužačkou postupně vraždí přivázaného spolužáka. Kniha "Markýz de Sade" je skutečně slabý odvar. Zajímalo by mě, jestli něco takového je normální, nebo je nutno její "fantazie" řešit s odborníkem. Má sestra s ní nic řešit nehodlá, obává se s tím kdekoli pretzentovat.

Zajímavé cesty vedou na naše stránky "pecujici", určené pro problematiku spíše stárnoucí populace. O povídce by si měla s dcerou popovídat její matka nebo otec, vy jste v roli pozorovatele v lepším případě rádce.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: