Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


nemohouci svagr

11.3.2014 | KOZAKOVA LENKA

pecuji o nepohybliveho mozkovou mrtvici postizeneho starsiho cloveka, chci se pozeptat jestli funguje pomoc osetrovatelky v soukromi domova treba jen v dopolednich hodinach.dekuji za odpoved,K.L.

Samozřejmě, jakou pomoc zajistíte například přes zdravotně sociální odbor OÚ, přes praktického lékaře, taková bude o nepohyblivého člověka k dispozici.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: