Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Nemohouci matka

13.6.2018 | Milos

Dobry den potreboval bych poradit co s matkou po peti mesicich ji pustily s ldn horice s tim ze chodi a je castecne sobestacna.Bohuzel sotva si dojde na wc a ma intenkotinencni kalkotky a potrebu dela do nich.Ted nam onemocnela stolici neudrzi a higiena je velky problem nedokaze se ani poradne umit a obleknout.prosim kam se mame obratit.

Obraťte se na zdravotně sociální odbor v místě bydliště matky. Jen mně není jasné, co vlastně byste chtěl, trvalé umístění? TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: