Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


nemocnice

28.10.2014 | Jan.K

dobry den mam nemocnou maminku je ji 69 let je nyni v nemocnici po infartu a už ji maji propustit ale jen ona nemuže chodit je slaba na nohy a lekaři neposkytnou žadnou pomucku k chozeni a ani vozik co dělat -když je ležak.

Domluvíte se s ošetřujícím lékařem maminky. Případné vhodné pomůcky si lze i půjčit, lze konzultovat rehabilitační pracovnici.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: