Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


nemocná matka.

21.3.2016 | Milada Jakubcová

Dobrý den,moje matka je nyní hospitalizována v psych.léčebně v Kroměříži.Je nemohoucí,ovšem prosí mě,abych jí sehnala místo v nějakém ústavu kde by o ni bylo lépe postaránoNení soběstačná a já i když jsem v důchodu se o ni nemohu starat,mám byt 1+kk a navíc jsem také nemocná.Je nějaká jiná možnost mimo ldn-ky?Děkuji Jakubcová

Vážená paní Jakubcová,
složitě se mně odpovídá z Prahy, kde je vhodné a možné umístění na Kroměřížsku. Bylo by potřebné situaci probrat se sociální pracovnicí v léčebně, neboť ona má největší přehled o možnostech dalšího pobytu v místě. (TT)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: