Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


nemocná maminka

3.2.2019 | Ivana Krcmarova

dobry den...muzu se poradit co delat v pripade ze maminka 64 let...nezvladne bydlet sama kvuli spatnemu psychickemu stavu???co mam delat??na koho se obratit??za minuly rok byla 2krat v psychiatricke lecebne..leci se 27let se schizofrenii..vse se zhorsilo. v breznu 2018 kdy mamince nasli zhoubny nador v prsu..po odstraneni prsa...ted je po onkologicke strance stabilizovana....ale psychicy neni moc dobra...je zmatena a dle me porad slysi hlasy....ja jsem samozivitelka a mam 9leteho syna a uz neni v mych lidskych silach starat se o maminku....v noci nespim..jsem v neustalem stresu.a bojim se aby si maminka neublizila.. nedokazu mamince zajistit 24h dozor...poradite co mam delat???dekuji

Konzultujte situaci s jejím ošetřujícím lékařem. Podívejte se po denním stacionáři. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: