Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Nemocna maminka

26.9.2017 | Iveta Janotova

Dobry den mam mamku 59 let a rok ma problem s kyčelnim kloubem ma jit na operaci,vymenu kloubu.rok se oddaluji operace skrz nemoci už nemuže chodit bydlim 8km.mam dite kazdy den v praci.v noci nespim a trapim se.je sama a tak se chci zeptat jestli ma narok na nakou pecovatelku aspon na par hodin.sestra bydli v Canadě tak ani mi nepomuže.nema cas a je daleko.ja už to nezvladam casove.maly prvnacek a nemam ani cas na uceni atd.dekuji Janotova

Maminka se jistě o dalším domluví se svým praktickým lékařem, případně se zdravotně sociálně odborem. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: