Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


nemocna maminka

27.6.2011 | Eva

Dobry den,
s bratrem nezvladame peci o matku, ktera se velmi tezce pohybuje a potrebuje temer konstantni peci. Nevim na koho se presne obratit, jak situaci resit. Pokouseli jsme se o ni starat stridave, ale nezvladame to ani fyzicky ani psychicky. Prosim o radu na koho se obratit? Jeji obdvodni lekar? Ci zdravotni pojistovnu, nedari se mi ani najit zadnou poradnu. dekuji za Vasi reakci a jsem s pozdravem

Zkuste se obrátit na zdravotně sociální odbor /může mít i jiný název/ obecního úřadu. Ale nejdřív uvažte, co byste chtěli, zda pomoc v domácí péči, či ústavní.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: