Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Nemocná maminka

11.12.2012 | Lenka Jurčová

Dobrý den,mám težce nemocnou maminku z které se během pár dnů stal víceméně ležák. V nemocnici nám řekli že jí umístí na LDN a nebo že si ji máme vzít domů. Chtěla bych si vzít maminku domů,ale protože potřebuje 24hodinovou péči,tak bych musela uončit zaměstnání a být s ní doma. Existuje nějaké opatrovnictví kdybych si chtěla maminku vzít domů a skončit v zaměstnání? Nevím jak postupovat a kde zažádat. Nechci ji dát na vánoce někam do LDN ale při zaměstnání je péče o ni doma nemožná. Děkuji za radu

Zkuste si přečíst odpověd na dotaz paní Buchtové z 28.11., je téměř identická.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: