Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


nemocenská

2.3.2012 | katka

Dobrý den, na internetu jsem našla několikkalkulaček pro vápočet nemocenské rozí mi nemocenská a tak chci vědět kolik budu mít peněz. mám 12500kč hrubý plat a byla bych několik měsíců dooma kolik teda dostanu na měsíc nemocenkou? děkuji mnoho krát

Jednak na základě poskytnutých informací nelze věrohodně vypočítat nemocenskou a pak naše poradna se neprofiluje na finanční otázky. Obraťte se na svou účtárnu.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: