Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


nemoc ALS

9.8.2011 | Eva Tvrzová

můj kamarád má stanovenou nemoc ALS. Ochrnula mu pravá paže, ale snaží se cvičit a trochu mu narostla svalová hmota.ˇJde tato nemoc něčím léčit, nebo nějakým přípravkem trochu pozastavit? Lékař od počátku s ním nedělá nic a ani žádné léky nedostává.Tuto nemoc má od roku 2008 a prý se zhoršuje. Je nějaká rada?
děkuji Tvrzová


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: