Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Nemoc

16.11.2016 | Martina

Dobrý den, má maminka (68let) před několika dny podstoupila operaci, kdy jí byla amputována dolní končetina. Bydlí u mé sestry, která musela skončit v práci, aby se mohla o maminku starat. První měsíce to pro ní bude hodně náročné, jelikož se maminka pohybuje jen na vozíčku. Je nějaká možnost si zažádat o nějaký příspěvek, nebo na koho se obrátit? Předem moc děkuji za odpověď

Přečtěte si odpovědi na obdobné dotazy a především http://www.prispevek-na-peci.cz/
TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: