Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


návštěvy

30.9.10 | Šárka Palečková

Dobrý den,
můj dědeček je dlouhodobě nemocný (rakovina plic)a dnes byl umístěn na LDN. Rádi bychom, aby mohl každý víkend domů, ale pan doktor nám řekl, že je to možné pouze jednou za čtrnáct dní (nějaká dohoda či přímo nařízení pojištovny). Moc bych chtěla vědět,jak to je. Velmi Vám děkuji na odpověď. Ještě prosím, jestli by bylo možné mi odpověď přeposlat i na email. Ještě jednou děkuji.

Žádná taková dohoda není, zkuste se domluvit s lékařem zdravotní pojišťovny dědečka.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: