Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Navštěvovat,či nenavštěvovat Pracovní Úřad

3.4.2017 | Jiří Říha

Dobrý den. Již čtvrtým rokem pečuji o svou 87 letou maminku,která prodělala zlomeninu krčku stehenní kosti. Dojíždím pravidelně na Úřad Práce jenom proto,abych se dozvěděl a podepsal kdy mám přijít příště.Tam padla domněnka že bych na Úřad Práce nemusel chodit, jenom kdyby se odehráli nějaké změny při péči o mou maminku. Sociální a zdravotní poplatky platí stát.Ptám se Vás jestli je tato možnost nedojíždění možná a opravdu jen v případě změny zdravotního stavu mamky. Na pobočče Úřadu si zaměstnankyně nejsou jisté a neumějí mi poradit. Děkuji za odpověď. Zdravím a přeji pěkný den, syn Jiří Říha.

Dohovořte se vedoucím oddělení ÚP. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: