Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


navrh na zbaveni svepravnosti

7.2.2011 | Vendula

Matka me kamaradky, je bez prace, vedena na uradu prace, neudrzi korunu, vsechny penize utrati za zbytecnosti a půjcuje si penize od mnoha lidi.Ma nekolik půjcek, ktere neplati, ted ma barak v exekucnim rizeni a dluh 30.000kc.Nebere na sebe zadnou zodpovednost a doufa ze jeji dcera za ni vsechny dluhy zaplati.Chceme dat navrh na zbaveni svepravnosti.

To pochopitelně můžete. Jen uvažte jestli a jakou duševní poruchou matka vaší přítelkyně trpí. Co je příčinou její nezodpovědnosti. Nejedná se ve skutečnosti spíše o trestní čin? Zvažte všechny možnosti.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: