Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


navaly horka

24.6.2004 | Iva

Dobrý den,je mi 19 let,2 roky jsem brala HA Diane ale před 2 tydny jsem ji zkusila vysadit.Pred necelym rokem mě totiz zacaly trapit silné a caste navaly horka(i 10x za den) a to i v době klidu tzn doma.Pri následnem rudnuti obličeje se me obcas objevuji take cervene fleky na rukou.Casto se me toci hlava(obcas i zatmeni pred ocima),masivni padani vlasu.Stitna zlaza je v poradku,tlak take.Jinak jsem alergik a astmatik,beru zodac,jine leky ne.Muze byt prave Diane pricinou?Pokud ne co by to mohlo byt?Dekuji za odpoved

Milá Ivo, nejdřív bych probrala situaci s lékařem, který Diane doporučil, včetně pochybností, že lék, je příčinou dalších příznaků. Vegetativní doprovod, které popisujete, pro který byla Diane vybraná, by možná bylo vhodnější nahradit altenativnějšími metodami, autogenním tréningem a pod. Zvažte, zda by nebylo vhodnější navštívit psychologa či psychiatra ke zmírnění uvedených příznaků.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: