Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


narušená psychika pečujícího

2.6.2019 | olga Krmelova

Dobry den,prosím o radu,jak se vypořádat s tím,že jsem musela dát téměř stoletého tatínka do domova pro seniory.Starala jsem se o něho od smrti maminky 25 let,dojížděla jsem 300 km,ted poslední roky,co jsem v duchodu jsem byla u tatínka stále,ale bohužel jsem po těžké operaci srdce a mám stále potíže,tak po dlouhém váhání a rozmyšlení jsem se rozhodla umístit tatínka do domova pro seniory,protože už jsem to přestala zvládat.Bohužel mám ale stále vyčitky svědomí,tatínek je tam týden a velmi špatně to snáší a já velmi trpím prosím o radu ,jak se má s touto situací vypořadat.jsem na tatínka sama.Děkuji

Aktualizace stránek "pečující" již koncem ledna 2018 skončila


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: