Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


narok v dobe me nemoci na prispevek na peci

16.1.2012 | Stanislava

Jsem po operaci krcni i bederni patere,nyni jsem 4dny po operaci kloubu palce na noze.Jelikoz deti nebydli u nas, a manzel se odstehoval na chalupu,prakticky spolu nezijem,ja musim v byte topit,jsem nucena prosit sousedku o prace spojene s topenim i nakupem.Je mozno na dobu kdy nejsem sama schopna se o sebe postarat pobirat financni prispevek na peci,kterym bych si mohla ty to prace uhradit?dekuji za odpoved.Jsem plne invalidni .je mi 59let.

Ano, samozřejmě si o příspěvek zažádejte, jste závislá na péči další osoby.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: