Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


nárok na zdrav.pomůcky

30.10.2011 | Dobroslava Vrabcová

Dobrý den,můj 85letý otec nemocný Elzheimerovou chorobou,začal mít větší problém s inkontinencí,pleny už nestačí a je potřeba plenkové kalhoty a podložku na lůžko,na středisku řekli,že má nárok jen na jedno,ale on by potřeboval přes den pleny,na noc plenk.kalhoty a podložku,má nárok na vše? Je v domácí péči. Děkuji Vrabcová

Zkuste probrat své požadavky s revizním lékařem zdravotní pojišťovny u níž je tatínek pojištěný. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: