Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


nárok na soc.dávku

28.2.2013 | valenta

dobrý den ,prosím o radu.maminka pečuje o tatínka který je zbaven svéprávnosti ,jaký má nárok na soc.dávky a v jaké výši.děkuji za odpověd

Zbavení svéprávnosti souvisí s pracovně právními vztahy, nikoliv s nároky na finanční dávky. Podívejte se na naše nejčastější otázky, na příspěvek na péči a podle toho zvažte, zda tatínek je závislý na péči další osoby a mohli byste o příspěvek zažádat.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: