Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Nárok na sanitku

18.3.2011 | Renata

Mamince je 61 let už dlouhá leta se léči na epilepsii, je diabetik a picha si inzulína dále se i léči se srdíčkem.Její návštěvy lékařů vyžadují doprovod který byl navržen její oš. lékařkou.Pracovní povinosti mi nedovolují abych jí tento doprovod vždy poskytla , má nárok na přepravu sanitkou ?

Dohovořte se s ošetřující lékařkou, která doporučila doprovod. Z uvedených diagnóz totiž nevyplývá proč. Z nich totiž nelze doporučit přepravu sanitou.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: