Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


nárok na pečovatelský příspěvek

23.10.2017 | Jana

Dobrý den,chtěla bych se Vás prosím zeptat,zda bych měla nárok na pečovatelský příspěvek ,když jsem v invalidním důchodu s páteří.Totiž tchán je po slabé mrtvičce a ještě má epilepsii a přestává komunikovat jelikož má postižený jazyk a začíná být dezorientovaný.Tchýně chodí do práce a bydlíme v jednom rodiném domě,takže se o něj starám.Děkuji za odpověd´

Nevím, mám příliš málo informací o situaci. Domluvte se se svým praktickým lékařem. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: