Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Nárok na péči o dědu

25.10.2010 | Ivet

Dobrý den,máme v rodině nemocného dědu(85let),nedávno byl na amputaci jedné nohy,sám zatím nezvládá chodit,babička ta se o něj nemůže starat,páč je taky nemocná,jeho vnuk který s ním nebydlí,ale chodí často k němu si zažádal o práci pečovatele na sociálce,že se bude o něj starat,tvrdí že za to jsou slušné peníze,chci vědět jestli na to má nárok,či jestli za to něco dostane.Děkuji za odpověd,mějte se

Záleží na rozhodnutí dědy, koho určí v péči o svou osobu. Přiznaný příspěvek na péči dostává děda.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: