Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


nárok na lázně

16.2.2011 | jaroslava žinčíkova

Dobrý večer,můj tchán má za sebou operaci ,rakovina tlustého střeva,dotazovali jsme se na lázně ale ošetřující lékařka nám zdělila že o ničem takovém neví ,že by měl mít nárok na lázně a i kdyby co od toho čekáme. tchánovi je 87 let ale mozkově je zcela v pořádku ,jen nemůžeme sehnat lázně nebo něco podobného kde by byla rehabilitace s procedurama mohl tam byt i personal který se stará o starší lidi po operaci a dopomocí na wc nebo podobně. tchán po operaci málo chodí neb mu ochablo svalstvo a tak si myslíme že by mu lázně prospěli. děkuji za odpověd.

Lázně jsou míněny buď pro samostatné klienty anebo s dopomocí osobního asistenta. Představu, že "mohl tam byt i personal který se stará o starší lidi po operaci a dopomocí na wc nebo podobně" nahraďte představou rodinného příslušníka nebo placeného doprovodu.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: