Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Nárok na lázně

20.9.2012 | Radka Kubínová

Dobrý den, máme strejdu po mozkové mrtvici již druhým rokem. Je v invalidním důchodu třetího stupně a už prodělal rehabilitaci v Hrabyni. A teď by jsme chtěli požádat o kompltně hrazené lázně a nebo aspoň částečně. Může si požádat? a jakým způsobem požádat? Děkuji za odpověď

Požádat, respektive konzultovat možnost lázní s ošetřujícím neurologem. Lze se obrátit přímo i na lázně, např. Janské nebo Klimkovice, jsou motivovaní k předání informací. U pacientů po mozkové mrtvici by měly být lázně i rehabilitace nadále hrazeny.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: