Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


naramek pro privolani prvni pomoci

3.2.2012 | Dana

Nase pritelkyne (83) lezela 2 dny doma bez pomoci. Existuje v Liberci moznost ziskat pro ni monitorovany elektronicky naramek, aby mohla privolat pomoc v pripade nahle nevolnosti ci urazu. Je tato sluzba v Liberci zrizena a co stoji? O tuto sluzbu se zajima i jeji sousedka v nemocnicnim pokoji (86), ktera rovnez zije sama.

Informace o tomto typu pomoci v Liberci nejsou.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: