Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


náhlé zhoršení zdravotního stavu

9.1.2011 | Dereninová

Moje maminka leží týden v nemocnici jeji zdravotní stav se náhle zhoršil .Byla přijata na internu s virozou a teplotou. Nasadili jí kapačky a nám řekli že to bude dobrý,ale za pár dní se to tak zhoršilo že s ní stal ležák . Přitom doma byla mobilní.Myslím si ,že se to doma zlepší ,protože jí davájí utišující léky.Její psychika je špatná protože je v nemocnici.Je jí 79 let a doufám že to není stařecká demence i když při horečkách mluvila z cesty. Děkuji Dereninová

Těžko se vyjádřit na dálku, zda se jedná či nejedná o demenci. Samotný fakt, že maminka při horečkách při viróze mluvila z cesty, svědčí spíše o deliriosních stavech, které odeznějí. Pokud byla fit před onemocněním, tak by tomu mohlo být i po jejím uzdravění.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: